wolontariat_15 wolontariat_14 wolontariat_27

Ju po trzeci uczniowie naszej szkoy brali udzia w Wigilii dla Ubogich na Midzynarodowych Targach Poznaskich. wita to czas, ktry na og spdza si w rodzinnym gronie domowego zacisza. Cieszymy si, e mielimy moliwo jego czstk ofiarowa ludziom w potrzebie.
Gomi uroczystoci byy gwnie osoby samotne, cierpice, po rnych zawirowaniach yciowych i nierzadko bez dachu nad gow. Dlatego czas spdzony na MTP by dla nas przede wszystkim momentem wzrusze i wielu refleksji.
W skad tegorocznej grupy wolontariuszy na MTP weszli: Pawe i Piotr Szumnarscy, Kaja i Joanna Sorys, Jan Thiel, Anna Konopczyska, Joanna Graczyk, Wiktoria Libera i Pawe Ciszewski.
Wszystkim wolontariuszom skadamy serdeczne podzikowania za bezinteresown pomoc i okazane serce.

Dyrekcja i pedagog szkolny